Delivery to Brisbane, gold coast, ipswich, sunshine coast, beaudesert & surrounding areas

**SPECIALS** - BANANA CAVANDISH $2 PER KG OR $10 PER 15KG CARTON - WATERMELON SEEDLESS $5 EACH - LETTUCE ICEBERG $2 EACH - TOMATO TRUSS $5 PER KG - MANDARIN IMPERIAL $3 PER KG

Collection: Apple

35 products
  • Apple Bravo - Carton 12kg
    Apple Bravo - Carton 12kg
    Regular price
    $85.00
    Sale price
    $85.00
    Unit price
    per 
  • Apple Bravo - each
    Apple Bravo - each
    Regular price
    $3.20
    Sale price
    $3.20
    Unit price
    per 
  • Apple Bravo - per kg
    Apple Bravo - per kg
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
  • Apple Custrad African Pride - each
    Apple Custrad African Pride - each
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Unit price
    per 
  • Apple Custrad African Pride - per kg
    Apple Custrad African Pride - per kg
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Unit price
    per 
  • Apple Custrad Pink Mammoth - Carton 10kg
    Apple Custrad Pink Mammoth - Carton 10kg
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Unit price
    per 
  • Apple Custrad Pink Mammoth - each
    Apple Custrad Pink Mammoth - each
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Unit price
    per 
  • Apple Custrad Pink Mammoth - per kg
    Apple Custrad Pink Mammoth - per kg
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Unit price
    per 
  • Apple Custrad Pink Mammoth - Tray 8kg
    Apple Custrad Pink Mammoth - Tray 8kg
    Regular price
    $45.00
    Sale price
    $45.00
    Unit price
    per 
  • Apple Fuji - each
    Apple Fuji - each
    Regular price
    $1.70
    Sale price
    $1.70
    Unit price
    per 
  • Apple Fuji - per kg
    Apple Fuji - per kg
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Unit price
    per 
  • Apple Golden Delicious - each
    Apple Golden Delicious - each
    Regular price
    $2.70
    Sale price
    $2.70
    Unit price
    per 
  • Apple Golden Delicious - per kg
    Apple Golden Delicious - per kg
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Apple Granny Smith - Carton 12kg
    Apple Granny Smith - Carton 12kg
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Unit price
    per 
  • Apple Granny Smith - each
    Apple Granny Smith - each
    Regular price
    $1.60
    Sale price
    $1.60
    Unit price
    per 
  • Apple Granny Smith - per kg
    Apple Granny Smith - per kg
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Unit price
    per 
  • Apple Granny Smith Juicing - Carton 18kg
    Apple Granny Smith Juicing - Carton 18kg
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Unit price
    per 
  • Apple Jazz - each
    Apple Jazz - each
    Regular price
    $2.70
    Sale price
    $2.70
    Unit price
    per 
  • Apple Jazz - per kg
    Apple Jazz - per kg
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Apple Pink Lady - Carton 12kg
    Apple Pink Lady - Carton 12kg
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Unit price
    per 
  • Apple Pink Lady - each
    Apple Pink Lady - each
    Regular price
    $1.60
    Sale price
    $1.60
    Unit price
    per 
  • Apple Pink Lady - per kg
    Apple Pink Lady - per kg
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Unit price
    per 
  • APPLE RED DEL SMALL
    Image Coming Soon
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $0.00
    Unit price
    per 
  • Apple Red Delicious - each
    Apple Red Delicious - each
    Regular price
    $1.60
    Sale price
    $1.60
    Unit price
    per 
  • Apple Red Delicious - per kg
    Apple Red Delicious - per kg
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Unit price
    per 
  • Apple Royal Gala - each
    Apple Royal Gala - each
    Regular price
    $1.60
    Sale price
    $1.60
    Unit price
    per 
  • Apple Royal Gala - per kg
    Apple Royal Gala - per kg
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Unit price
    per 
  • Apple Sundowner - each
    Apple Sundowner - each
    Regular price
    $1.20
    Sale price
    $1.20
    Unit price
    per 
  • Apple Sundowner - per kg
    Apple Sundowner - per kg
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Unit price
    per 
  • Apple Toffee - each
    Apple Toffee - each
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Unit price
    per 
  • Apple Yello - per kg
    Apple Yello - per kg
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • FUJI APPLE
    Image Coming Soon
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $0.00
    Unit price
    per 
  • Juice Fresh Apple - 1 Ltr
    Juice Fresh Apple - 1 Ltr
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • MINI APPLES
    Image Coming Soon
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $0.00
    Unit price
    per 
  • PAPPLE
    Image Coming Soon
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $0.00
    Unit price
    per