Collection: Pear

19 products
  • Pear Nashi - each
    Pear Nashi - each
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Unit price
    per 
  • Bread Banana Bread Pear & Raspberry - 1 kg
    Bread Banana Bread Pear & Raspberry - 1 kg
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Pear Piqa Boo - per kg
    Pear Piqa Boo - per kg
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Pear Red Sensation - Carton 13kg
    Pear Red Sensation - Carton 13kg
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Unit price
    per 
  • Pear Red Sensation - per kg
    Pear Red Sensation - per kg
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Unit price
    per 
  • Pear Red Sensation - each
    Pear Red Sensation - each
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Unit price
    per 
  • Pear Buerre Bosc - each
    Pear Buerre Bosc - each
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Unit price
    per 
  • Pear Pakham - each
    Pear Pakham - each
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Unit price
    per 
  • Pear Corella - each
    Pear Corella - each
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Unit price
    per 
  • Pear Corella - per kg
    Pear Corella - per kg
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Unit price
    per 
  • Pear Josephine - each
    Pear Josephine - each
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Unit price
    per 
  • Pear William - each
    Pear William - each
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Unit price
    per 
  • Pear William - per kg
    Pear William - per kg
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Unit price
    per 
  • Pear Prickly - each
    Pear Prickly - each
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Unit price
    per 
  • Pear Buerre Bosc - per kg
    Pear Buerre Bosc - per kg
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Unit price
    per 
  • Pear Josephine - per kg
    Pear Josephine - per kg
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Unit price
    per 
  • Pear Pakham - per kg
    Pear Pakham - per kg
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Unit price
    per 
  • Pear Korean - each
    Pear Korean - each
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Unit price
    per 
  • Pear Asian Ya - each
    Pear Asian Ya - each
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Unit price
    per